info@corluguvennakliyat.com | 0 538 550 35 78

Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ

Arşiv Taşımacılığı

Arşiv Taşımacılığı
Arşiv taşıma; hukuki, idari ya da kurumsal değere sahip olan belgelerin nakliyatını içerdiğinden son derece önemli olmakla birlikte; belgelerin taşıdığı değer baz alındığında titizlikle yapılması gerekli olan bir iştir. Arşiv, yalnızca yazılı belgeleri değil; görsel belgeler ve veritabanı bilgilerini de içerebilir. Bu nedenle arşiv taşıma, basit yöntemler ile gerçekleştirilmesi mümkün olmayan bir işlemdir. Kurumlar ya da kişiler açısından büyük öneme haiz olan; yazılı, görsel ya da veritabanı bilgilerinin zarar görmeden ve kişi ya da kurumlar mağdur edilmeden taşınması için, nakliyat alanında uzman olan şirketler tarafından hizmet almak şarttır.

Arşiv nakliyatı ya da daha sık kullanılan adıyla arşiv taşımacılığı; hukuk ofisleri, sağlık kuruluşları, adliyeler, ajanslar, noterler, üniversite kuruluşları ve kütüphaneler gibi kurum ya da kuruluşlar açısından büyük önem taşımaktadır. Arşivlerin kaybolmaması ya da zarar görmemesi son derece önemli olduğundan taşıma işleminin profesyonelce yapılması gerekmektedir. Diğer taşıma türlerinden farklı olarak, arşiv taşıma işleminde zarar gören belge ya da mallar taşıyıcı şirket tarafından telafi edilemez nitelikte olabilir. Bu nedenle arşiv taşımacılığı, uzman nakliyat şirketleri tarafından yapılmalıdır.

Nakliyat firmaları tarafından yapılan arşiv taşıma işlemlerinde, firmanın sahip olduğu niteliklere ve taşımacılık konusunda kullandığı tekniklere dikkat etmek gerektiği de unutulmamalıdır

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Telefon : 0 850 582 31 71

GSM : 0 538 550 35 78

Mail : info@corluguvennakliyat.com

Adres : Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ