info@corluguvennakliyat.com | 0 541 344 96 03

Kumyol Caddesi Belediye Binası Yanı Ahmet Erkan İş Hanı Kat:1 No:8,9 ÇORLU / TEKİRDAĞ

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı Evden eve nakliyat alanında yılların neticesinde oluşmuş tecrübeleri ile hizmet veren firmamız, Çorlu içi veya Çorlu’dan diğer illere Türkiye’nin her yerine iş yeri ve ofis taşıma konusunda da profesyonel çözümler sunmaktadır. İş yeri taşımada en önemli konu müşterilerimize en az zaman kaybını yaşatmak ve ofisteki tüm elektronik eşyaların en güvenli şekilde taşınması için gerekli emniyet tedbirlerini almaktır. Hangi eşyanın ne şekilde ambalajlanması ve taşınması gerektiği konusunu çok iyi bilen deneyimli kadromuz ile iş yerinizin veya ofisinizin taşınması sizler için gayet sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede tamamlanacaktır.

İş yerinizin taşınmasından önce firmanızı ziyaret edecek ekpertiz elemanımız taşınacak eşyaları inceleyerek bir plan oluşturur ve bu koordinasyon sayesinde taşıma işleriniz en pratik, emniyetli ve güvenli durumda gerçekleştirilir.
Ofisinizin taşınması hakkında verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için firmamız telefonlarından bize haftanın her günü ve saati ulaşabilirsiniz.

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Telefon : 0 282 673 34 03

GSM : 0 541 344 96 03

Mail : info@corluguvennakliyat.com

Adres : Kumyol Caddesi Belediye Binası Yanı Ahmet Erkan İş Hanı Kat:1 No:8,9 Çorlu/Tekirdağ