info@corluguvennakliyat.com | 0 538 550 35 78

Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı

Şehirler Arası Parça Eşya Taşımacılığı
Şehir dışında ufak yada parça eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Küçük eşya yada kısmi eşyanızın varsa ve nakliye yapmak istiyorsanız bize mutlaka danışmanızda fayda vardır. Örnegin evinizin sadece bir odasını başka bir akrabanıza yada herhangi bir yere taşımak isyorusunuz. İşte biz tam burda devreye girip işin zahmetinden sizi uygun fiyata kurtarıyoruz. Şehir içi parça eşya taşımacılıkta ilk önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyetidir.

Evden eve, işten işe şehir dışı parça eşya nakliyat hizmetini nakliyatta ve taşımacılıkta uzman ekibimizle, istanbulun her yerine zamanında ve garantili olarak vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak eşyanızın boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

GüvenEvden Eve nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işlemi yapmaktayız.

Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz.

Şehir dışı parça eşya nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Parça eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Güven Nakliyat ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız. 
Evden eve parça eşya nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın.

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Telefon : 0 850 582 31 71

GSM : 0 538 550 35 78

Mail : info@corluguvennakliyat.com

Adres : Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ