info@corluguvennakliyat.com | 0 538 550 35 78

Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ

Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı Taşımacılık
Evden eve, işten işe sigortalı nakliyat hizmetini nakliyatta ve taşımacılıkta uzman ekibimizle, istanbulun her yerine zamanında ve garantili olarak vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak eşyanızın boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Güven nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işlemi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz.
Evden eve nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın. 
Sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, açılmaz yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir. 
Şehir içi nakliyat için konusunda tecrübeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Bizden fiyat alın. 
Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Güven Evden Eve Nakliyat ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız.

Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız.

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Telefon : 0 850 582 31 71

GSM : 0 538 550 35 78

Mail : info@corluguvennakliyat.com

Adres : Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ