info@corluguvennakliyat.com | 0 538 550 35 78

Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ

İlden İle Taşıma

Nakliyat işlerinde tüm Çorlu’da şehir içi nakliyat anlamında en ön planda olan firmalardan biri olan firmamız, şehirler arası taşımacılık anlamında da sürekli olarak çalışarak sizlerin istediği en iyi hizmetin üzerinde bir hizmet sunmak için çaba sarf etmektedir.

İlden İle Taşıma konusunda sizlere en kolay ve en hızlı sistemi kurmak ve bunu yönetmek için yıllardır çalıştık. Yaptığımız çalışma ve planlamalar sonucunda da istediğimiz düzeni tam anlamıyla kurmuş bulunuyoruz.

İlden İle Taşıma sektöründe lider kuruluşlardan olmayı başaran Çorlu Profesyonel Nakliyat firmamız sizlere her zaman hizmetin en kalitelisini ve en doğrusunu sunmaktadır.

Nakliyat konusunda her zaman en iyi hizmeti sunarak müşteri hizmetleri konusunda siz müşterilerimize doğru çözüm ortaklığı sunumlarıyla her zaman yan yana hareket eden firmamız, tüm nakliyat işlerinde profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bizim için bir müşteri bin müşteri demektir. Ayrıca, her zaman müşterilerimizi dostlarımız gibi görür ve o şekilde hizmet veririz. Bu sebeple dostlarımızın da artması için İlden İle Taşıma konusunda her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Gerek kullandığımız malzemeler ve araç filolarımız, gerek personel eğitim ve kalite düzeyinin yüksek oluşu gerekse, ambalajlamaya bağlı olarak indirme ve yükleme işlemleriyle sizlerin İlden İle Taşıma konusunda yaşayabileceği tüm sıkıntılara gereken çözümleri sunmakta sıkıntı yaşamamaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına her zaman hizmetlerimizle sizleri mutlu etmek için çalışıyoruz.

Çorlu’da 25 ilçede vermiş olduğu başarılı hizmet ile Çorlu’nun en iyi firmalarından olan ve İlden İle Taşıma denilince akla gelen ilk firmalardan olmayı başaran Çorlu Profesyonel Nakliyat olarak sadece sizlerden istediğimiz bize güvenmeniz. Güveniniz boşa çıkmayacaktır, siz nakliyat için bize söyleyin, gerisini kesinlikle merak etmeyin. Profesyonel çözümlerimizle yanınızdayız.