info@corluguvennakliyat.com | 0 538 550 35 78

Kemalettin Mah. Mektep Sk. No:20 Çorlu / Tekirdağ

Şehirler Arası Taşıma

Nakliyat işi denilince akla her zaman bir eşyanın bir yerden bir yere götürülmesi gelir. Ancak, yıllardır bu konuda sizlere vermiş olduğu hizmetle Çorlu’da ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde, Şehirler Arası Taşıma denilince, akla gelen ilk firmalardan olmayı başaran Çorlu Güven Nakliyat olarak, bizler sadece nakliyat işinin taşınma konusunu değil, A’dan Z’ye planından işin temiz ve titiz ellerle çalışılarak dört dörtlük yapılmasına kadar dikkat ve özenle çalışmayı bir hayat biçimi edinmiştir.

Yaptığımız işin en iyisi olmak için, gerekli teknolojik gelişmeleri de takip ederek çalıştığımız nakliyat sektörünün tüm alanlarında yapısal olarak derinlik kazandırdığımız nakliyat sektöründe, Şehirler Arası Taşıma anlamında da her zaman 1 numaralı firma olmak için çaba sarf etmekteyiz.

Çorlu’da olmak üzere ancak, tecrübeli araç filosuyla Türkiye’nin dört bir yanına her gün sürekli olarak hizmetler veren ve vermiş olduğu her hizmette her zaman önceliğini müşteri memnuniyeti olarak koymuş olan Çorlu Güven Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin tüm Şehirler Arası Taşıma konusundaki sıkıntılarını çözmek için bekliyoruz.

İstediğiniz ve gereksinim duyduğunuz anda siz değerli müşterilerimizin bir telefonu ile hemen harekete geçen müşteri hizmetlerimiz doğru planlama ve programlama için yönlendirmeleri yapmaktadır. Şehirler Arası Taşıma konusunda her zaman hizmetin en iyisini vererek, siz değerli müşterilerimizin de yardımıyla binlerce kapasiteye ulaşan başarılı firmamız olarak sizlere hizmet vermekten onur duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sizler de ciddi anlamda burukluk yaşayabileceğiniz hatta asabınızın bile bozulabileceği nakliyat gününde, sigortalı taşımacılık ve profesyonel ekibiyle Şehirler Arası Taşıma denilince, Çorlu'da ve tüm ilçelerinde başlıca firmalardan olan Çorlu Güven Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir ve tüm nakliyat sıkıntılarınızı rahatlıkla çözmemizi izleyebilirsiniz. Böylece sizler de sadece taşınmanın mutluluğunu yaşayabilir sıkıntısını profesyonel ellerle çözebilirsiniz.